..: Trasa vlaku Os 9011 - JŘ 2020 :..
Os 9011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.54 8
  Praha-Vršovice  13.58 14.00 11
  Praha-Kačerov  14.04 14.04 
  Praha-Krč  14.07 14.07 1
  Praha-Braník  14.11 14.11 1
  Praha-Modřany zastávka  14.14 14.14 9a
  Praha-Komořany x14.17 14.17 
  Praha-Zbraslav  14.20 14.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x14.24 14.24 
  Vrané nad Vltavou  14.28 14.31 1
  Skochovice x14.33 14.33 
  Davle  14.39 14.40 3
  Petrov-Chlomek x14.43 14.43 
  Petrov u Prahy x14.46 14.46 
  Luka pod Medníkem x14.51 14.51 
  Jílové u Prahy  14.57 14.58 1
  Kamenný Přívoz x15.02 15.02 1
  Prosečnice x15.05 15.05 
  Krhanice x15.09 15.09 1
  Chrást nad Sázavou x15.12 15.12 
  Týnec nad Sázavou  15.15 15.39 1
  Pecerady x15.42 15.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x15.47 15.47 
  Poříčí nad Sázavou x15.50 15.50 
  Čerčany  15.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster