..: Trasa vlaku Os 9009 - JŘ 2020 :..
Os 9009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.54 8
  Praha-Vršovice  12.58 13.00 11
  Praha-Kačerov  13.04 13.04 
  Praha-Krč  13.07 13.07 1
  Praha-Braník  13.11 13.11 1
  Praha-Modřany zastávka  13.14 13.14 9a
  Praha-Komořany x13.17 13.17 
  Praha-Zbraslav  13.20 13.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x13.24 13.24 
  Vrané nad Vltavou  13.28 13.31 1
  Skochovice x13.33 13.33 
  Davle  13.39 13.40 3
  Petrov-Chlomek x13.43 13.43 
  Petrov u Prahy x13.46 13.46 
  Luka pod Medníkem x13.51 13.51 
  Jílové u Prahy  13.57 13.58 1
  Kamenný Přívoz x14.02 14.02 1
  Prosečnice x14.05 14.05 
  Krhanice x14.09 14.09 1
  Chrást nad Sázavou x14.12 14.12 
  Týnec nad Sázavou  14.15 14.39 1
  Pecerady x14.42 14.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.47 14.47 
  Poříčí nad Sázavou x14.50 14.50 
  Čerčany  14.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök