..: Trasa vlaku Os 9006 - JŘ 2020 :..
Os 9006
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   6.25 5b
  Poříčí nad Sázavou x6.28 6.28 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x6.32 6.32 
  Pecerady x6.36 6.36 1
  Týnec nad Sázavou  6.40 6.45 1
  Chrást nad Sázavou x6.47 6.47 
  Krhanice x6.51 6.51 1
  Prosečnice x6.55 6.55 
  Kamenný Přívoz x6.58 6.58 1
  Jílové u Prahy  7.02 7.03 1
  Luka pod Medníkem x7.08 7.08 
  Petrov u Prahy x7.14 7.14 
  Petrov-Chlomek x7.17 7.17 
  Davle  7.20 7.21 3
  Skochovice x7.27 7.27 
  Vrané nad Vltavou  7.30 7.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x7.34 7.34 
  Praha-Zbraslav  7.38 7.38 1
  Praha-Komořany x7.41 7.41 
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 1a
  Praha-Braník  7.48 7.48 1
  Praha-Krč  7.52 7.52 1
  Praha-Kačerov  7.55 7.55 
  Praha-Vršovice  7.59 8.03 9
  Praha hlavní nádraží  8.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster