..: Trasa vlaku Os 9005 - JŘ 2020 :..
Os 9005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.54 8
  Praha-Vršovice  8.58 9.00 11
  Praha-Kačerov  9.04 9.04 
  Praha-Krč  9.07 9.07 1
  Praha-Braník  9.11 9.11 1
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 9a
  Praha-Komořany x9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.28 9.31 1
  Skochovice x9.33 9.33 
  Davle  9.39 9.40 3
  Petrov-Chlomek x9.43 9.43 
  Petrov u Prahy x9.46 9.46 
  Luka pod Medníkem x9.51 9.51 
  Jílové u Prahy  9.57 9.58 1
  Kamenný Přívoz x10.02 10.02 1
  Prosečnice x10.05 10.05 
  Krhanice x10.09 10.09 1
  Chrást nad Sázavou x10.12 10.12 
  Týnec nad Sázavou  10.15 10.39 1
  Pecerady x10.42 10.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x10.47 10.47 
  Poříčí nad Sázavou x10.50 10.50 
  Čerčany  10.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci