..: Trasa vlaku Os 9002 - JŘ 2020 :..
Os 9002
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   4.50 5b
  Poříčí nad Sázavou x4.53 4.53 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x4.57 4.57 
  Pecerady x5.01 5.01 1
  Týnec nad Sázavou  5.05 5.06 1
  Chrást nad Sázavou x5.08 5.08 
  Krhanice x5.12 5.12 1
  Prosečnice x5.16 5.16 
  Kamenný Přívoz x5.19 5.19 1
  Jílové u Prahy  5.24 5.33 1
  Luka pod Medníkem x5.38 5.38 
  Petrov u Prahy x5.44 5.44 
  Petrov-Chlomek x5.47 5.47 
  Davle  5.50 5.51 3
  Skochovice x5.57 5.57 
  Vrané nad Vltavou  6.00 6.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x6.04 6.04 
  Praha-Zbraslav  6.08 6.08 1
  Praha-Komořany x6.11 6.11 
  Praha-Modřany zastávka  6.14 6.14 1a
  Praha-Braník  6.18 6.18 1
  Praha-Krč  6.22 6.22 1
  Praha-Kačerov  6.25 6.25 
  Praha-Vršovice  6.29 6.33 9
  Praha hlavní nádraží  6.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy