R 891 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 2xBee238 + Bmz224 + Bee238 + Bmz224 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.45 | 9 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.52 | 12.57 | 2 | ||
Praha-Libeň | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Kolín | 13.36 | 13.38 | 101 | ||
Přelouč | 13.52 | 13.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.02 | 14.07 | 3 | ||
Choceň | 14.24 | 14.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.36 | 14.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 14.45 | 14.46 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.29 | 15.31 | 1 | ||
Přerov | 15.45 | 15.46 | 8 | ||
Hulín | 15.55 | 15.56 | 2 | ||
Otrokovice | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.15 | 16.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 16.33 | 16.36 | 5 | ||
Uherský Brod | 16.52 | 17.00 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 17.04 | 17.05 | 2 | ||
Luhačovice | 17.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci