R 885 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + 4xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.57 | 2b | |||
Praha-Libeň | 7.03 | 7.04 | 1 | ||
Kolín | 7.36 | 7.38 | 101 | ||
Přelouč | 7.52 | 7.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.02 | 8.07 | 3 | ||
Choceň | 8.24 | 8.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 8.36 | 8.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 8.45 | 8.46 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.27 | 9.31 | 1 | ||
Přerov | 9.45 | 9.46 | 8 | ||
Hulín | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Otrokovice | 10.03 | 10.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.15 | 10.26 | 6 | ||
Uherské Hradiště | 10.32 | 10.36 | 5 | ||
Uherský Brod | 10.52 | 11.00 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Luhačovice | 11.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci