Vlak 8856 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 16.40 | 4 | |||
Rostoklaty | 16.44 | 16.44 | |||
Tuklaty | 16.47 | 16.47 | |||
Úvaly | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 16.54 | 16.54 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.57 | 16.57 | |||
Praha-Běchovice | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.02 | 17.02 | |||
Praha-Kyje | 17.05 | 17.05 | |||
Praha-Libeň | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.16 | 17.18 | 9 | ||
Praha-Smíchov | 17.24 | 17.25 | 2 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.34 | 17.34 | |||
Praha-Radotín | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Černošice | 17.43 | 17.44 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.46 | 17.46 | |||
Všenory | 17.49 | 17.49 | |||
Dobřichovice | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Řevnice | 17.55 | 17.55 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.58 | 17.58 | 2 | ||
Karlštejn | 18.02 | 18.02 | 2 | ||
Srbsko | 18.06 | 18.06 | |||
Beroun | 18.11 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci