R 883 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Apee139 + Bbdgmee236 + Bmz224 + 2xBdpee231 + Bee238 + Bmz224 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.57 | 14b | |||
Praha-Libeň | 5.03 | 5.04 | 1 | ||
Kolín | 5.36 | 5.38 | 101 | ||
Přelouč | 5.52 | 5.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.02 | 6.07 | 3 | ||
Choceň | 6.24 | 6.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 6.36 | 6.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 6.45 | 6.48 | 12 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.29 | 7.31 | 1 | ||
Přerov | 7.45 | 7.46 | 8 | ||
Hulín | 7.55 | 7.56 | 2 | ||
Otrokovice | 8.03 | 8.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.15 | 8.26 | 6 | ||
Uherské Hradiště | 8.32 | 8.36 | 5 | ||
Uherský Brod | 8.52 | 9.00 | 1 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Luhačovice | 9.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök