Os 8718 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 19.10 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 19.21 | 19.21 | ||
Hrdlořezy | x | 19.24 | 19.24 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 19.26 | 19.26 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Majdalena | 19.34 | 19.35 | 1 | ||
Majdalena zastávka | x | 19.37 | 19.37 | ||
Třeboň lázně | x | 19.44 | 19.44 | ||
Třeboň | 19.47 | 19.50 | 1 | ||
Lužnice | x | 19.55 | 19.55 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 19.59 | 20.01 | 1 | ||
Frahelž | x | 20.04 | 20.04 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 20.08 | 20.08 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.13 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci