Os 8717 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.43 | 4 | |||
Vlkov nad Lužnicí | x | 15.48 | 15.48 | ||
Frahelž | x | 15.52 | 15.52 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Lužnice | x | 16.01 | 16.01 | ||
Třeboň | 16.05 | 16.08 | 2 | ||
Třeboň lázně | x | 16.10 | 16.10 | ||
Majdalena zastávka | x | 16.18 | 16.18 | ||
Majdalena | 16.20 | 16.21 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 16.26 | 16.27 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 16.29 | 16.29 | ||
Hrdlořezy | x | 16.32 | 16.32 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 16.35 | 16.35 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 16.40 | 16.40 | 1 | ||
České Velenice | 16.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci