Os 8716 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 17.08 | 1 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 17.13 | 17.14 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 17.19 | 17.19 | ||
Hrdlořezy | x | 17.22 | 17.22 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 17.24 | 17.24 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 17.26 | 17.27 | 1 | ||
Majdalena | 17.32 | 17.33 | 1 | ||
Majdalena zastávka | x | 17.36 | 17.36 | ||
Třeboň lázně | x | 17.43 | 17.43 | ||
Třeboň | 17.45 | 17.52 | 1 | ||
Lužnice | x | 17.57 | 17.57 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 18.01 | 18.02 | 1 | ||
Frahelž | x | 18.05 | 18.05 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 18.09 | 18.09 | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci