R 867 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 9.44 | 1 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.51 | 9.57 | 2b | ||
Praha-Libeň | 10.03 | 10.04 | 1 | ||
Kolín | 10.36 | 10.38 | 101 | ||
Přelouč | 10.52 | 10.53 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.02 | 11.07 | 3 | ||
Choceň | 11.24 | 11.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 11.36 | 11.37 | 1 | ||
Česká Třebová | 11.45 | 11.50 | 5 | ||
Svitavy | 12.00 | 12.02 | 1 | ||
Březová nad Svitavou | 12.13 | 12.14 | 1 | ||
Letovice | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Skalice nad Svitavou | 12.30 | 12.31 | 1 | ||
Blansko | 12.40 | 12.41 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök