Os 8612 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 21.28 | 4 | |||
Rostoklaty | 21.32 | 21.32 | |||
Tuklaty | 21.35 | 21.35 | |||
Úvaly | 21.38 | 21.39 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 21.42 | 21.42 | |||
Praha-Běchovice střed | 21.45 | 21.45 | |||
Praha-Běchovice | 21.47 | 21.48 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 21.50 | 21.50 | |||
Praha-Kyje | 21.53 | 21.53 | |||
Praha-Libeň | 21.57 | 21.58 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.04 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster