Os 8431 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 14.20 | 1 | |||
Písek jih | x | 14.22 | 14.22 | ||
Písek město | 14.25 | 14.25 | 1 | ||
Vrcovice | x | 14.29 | 14.29 | ||
Záhoří | 14.33 | 14.33 | 1 | ||
Vlastec | 14.38 | 14.38 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 14.44 | 14.44 | 1 | ||
Jetětice | x | 14.47 | 14.47 | ||
Stehlovice | x | 14.50 | 14.50 | ||
Branice | 14.53 | 15.00 | 1 | ||
Líšnice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Milevsko | 15.07 | 15.08 | 1 | ||
Sepekov | x | 15.11 | 15.11 | 1 | |
Božejovice | 15.18 | 15.21 | 1 | ||
Padařov | x | 15.24 | 15.24 | ||
Meziříčí | x | 15.28 | 15.28 | ||
Balkova Lhota | 15.30 | 15.30 | 1 | ||
Nasavrky | x | 15.34 | 15.34 | ||
Tábor | 15.39 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci