Os 8406 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.08 | 3 | |||
Nasavrky | x | 9.13 | 9.13 | ||
Balkova Lhota | 9.16 | 9.17 | 1 | ||
Meziříčí | x | 9.18 | 9.18 | ||
Padařov | x | 9.22 | 9.22 | ||
Božejovice | 9.25 | 9.26 | 1 | ||
Sepekov | x | 9.32 | 9.32 | 1 | |
Milevsko | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Líšnice | x | 9.40 | 9.40 | ||
Branice | 9.44 | 9.44 | 1 | ||
Stehlovice | x | 9.47 | 9.47 | ||
Jetětice | x | 9.50 | 9.50 | ||
Červená nad Vltavou | 9.53 | 9.56 | 1 | ||
Vlastec | 10.02 | 10.03 | 1 | ||
Záhoří | 10.07 | 10.08 | 1 | ||
Vrcovice | x | 10.11 | 10.11 | ||
Písek město | 10.15 | 10.16 | 1 | ||
Písek jih | x | 10.19 | 10.19 | ||
Písek | 10.21 | 10.22 | 1 | ||
Putim | 10.26 | 10.27 | 1 | ||
Ražice | 10.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci