Os 8272 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 14.05 | 2 | |||
Chotoviny | 14.13 | 14.14 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 14.18 | 14.18 | ||
Mezno | x | 14.23 | 14.23 | ||
Střezimíř | 14.28 | 14.28 | 1 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 14.31 | 14.31 | ||
Ješetice | 14.34 | 14.35 | 3 | ||
Heřmaničky | 14.40 | 14.43 | 1 | ||
Votice | x | 14.49 | 14.49 | 102a | |
Olbramovice | 14.53 | 14.53 | 2 | ||
Tomice | x | 14.57 | 14.57 | ||
Bystřice u Benešova | x | 15.02 | 15.02 | ||
Benešov u Prahy | 15.09 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci