Os 8267 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.15 | 5 | |||
Bystřice u Benešova | x | 14.20 | 14.20 | ||
Tomice | x | 14.25 | 14.25 | ||
Olbramovice | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Votice | 14.36 | 14.36 | 101a | ||
Heřmaničky | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Ješetice | 14.48 | 14.48 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 14.51 | 14.51 | ||
Střezimíř | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Mezno | x | 15.00 | 15.00 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 15.04 | 15.04 | ||
Chotoviny | 15.09 | 15.15 | 3 | ||
Tábor | 15.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster