Os 8206 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 7.15 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | 7.17 | 7.17 | |||
Hrdějovice | 7.20 | 7.21 | |||
Hosín | 7.23 | 7.23 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Chotýčany | 7.32 | 7.49 | 2 | ||
Ševětín | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Neplachov | 7.56 | 7.57 | |||
Dynín zastávka | 7.59 | 7.59 | |||
Horusice | 8.03 | 8.03 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 8.05 | 8.06 | |||
Veselí nad Lužnicí | 8.08 | 8.09 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 8.12 | 8.12 | |||
Soběslav | 8.15 | 8.17 | 2 | ||
Roudná | 8.22 | 8.22 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 8.25 | 8.25 | |||
Planá nad Lužnicí | 8.29 | 8.36 | 1 | ||
Sezimovo Ústí | 8.39 | 8.39 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 8.41 | 8.42 | |||
Tábor | 8.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster