Os 8042 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 12.54 | 1 | |||
Skály | x | 12.58 | 12.58 | ||
Heřmaň obec | x | 13.01 | 13.01 | ||
Ražice | 13.03 | 13.04 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 13.08 | 13.08 | ||
Čejetice | 13.11 | 13.13 | 2 | ||
Modlešovice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Strakonice | 13.21 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia