Os 8015 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 16.02 | 1 | |||
Modlešovice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Čejetice | 16.08 | 16.08 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 16.11 | 16.11 | ||
Ražice | 16.15 | 16.21 | 1 | ||
Heřmaň obec | x | 16.23 | 16.23 | ||
Skály | x | 16.26 | 16.26 | ||
Protivín | 16.29 | 16.33 | 1 | ||
Protivín zastávka | x | 16.35 | 16.35 | ||
Milenovice | x | 16.38 | 16.38 | ||
Číčenice | 16.41 | 16.41 | 1 | ||
Záblatíčko | x | 16.45 | 16.45 | ||
Dívčice | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Zliv | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
České Budějovice | 17.06 | 17.10 | 1 | ||
Nové Hodějovice | x | 17.13 | 17.13 | ||
Nová Ves u Českých Budějovic | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Trocnov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Radostice u Trocnova | x | 17.26 | 17.26 | ||
Borovany | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Hluboká u Borovan | x | 17.34 | 17.34 | ||
Jílovice | 17.37 | 17.37 | 1 | ||
Petříkov | x | 17.41 | 17.41 | ||
Nové Hrady | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Vyšné | x | 17.51 | 17.51 | ||
České Velenice | 17.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci