Os 8010 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 16.47 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 16.49 | 16.49 | ||
Hluboká nad Vltavou | 16.54 | 16.54 | 1 | ||
Zliv | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Zbudov | x | 17.04 | 17.04 | ||
Dívčice | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Záblatíčko | x | 17.10 | 17.10 | ||
Číčenice | 17.14 | 17.16 | 2 | ||
Milenovice | x | 17.18 | 17.18 | ||
Protivín zastávka | x | 17.21 | 17.21 | ||
Protivín | 17.23 | 17.26 | 1 | ||
Skály | x | 17.29 | 17.29 | ||
Heřmaň obec | x | 17.32 | 17.32 | ||
Ražice | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
Sudoměř u Písku | x | 17.38 | 17.38 | ||
Čejetice | 17.41 | 17.41 | 1 | ||
Modlešovice | x | 17.44 | 17.44 | ||
Strakonice | 17.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster