Os 8002 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 8.42 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 8.44 | 8.44 | ||
Hluboká nad Vltavou | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Zliv | 8.55 | 8.56 | 4 | ||
Zbudov | x | 9.00 | 9.00 | ||
Dívčice | 9.03 | 9.03 | 2 | ||
Záblatíčko | x | 9.06 | 9.06 | ||
Číčenice | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Milenovice | x | 9.13 | 9.13 | ||
Protivín zastávka | x | 9.16 | 9.16 | ||
Protivín | 9.18 | 9.26 | 1 | ||
Skály | x | 9.30 | 9.30 | ||
Heřmaň obec | x | 9.32 | 9.32 | ||
Ražice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | x | 9.39 | 9.39 | ||
Čejetice | 9.43 | 9.43 | 2 | ||
Modlešovice | x | 9.46 | 9.46 | ||
Strakonice | 9.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster