Os 7825 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.41 | 3 | |||
Plzeň-Doubravka | 20.44 | 20.44 | |||
Ejpovice | 20.50 | 20.50 | 1 | ||
Klabava | 20.52 | 20.52 | |||
Rokycany | 20.56 | 20.56 | 1 | ||
Svojkovice | 21.00 | 21.01 | |||
Holoubkov | 21.04 | 21.04 | 1 | ||
Mýto | 21.07 | 21.07 | |||
Kařízek | 21.10 | 21.10 | 1 | ||
Kařez | 21.13 | 21.13 | |||
Cerhovice | 21.18 | 21.18 | |||
Hořovice | 21.22 | 21.27 | 3 | ||
Praskolesy | 21.30 | 21.30 | |||
Stašov | 21.33 | 21.33 | |||
Zdice | 21.36 | 21.37 | 1 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 21.40 | 21.40 | |||
Králův Dvůr | 21.42 | 21.43 | |||
Beroun | 21.46 | 0a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy