Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.41 | 3 | |||
Plzeň-Doubravka | 14.44 | 14.44 | |||
Ejpovice | 14.50 | 14.50 | 1 | ||
Klabava | 14.52 | 14.52 | |||
Rokycany | 14.56 | 14.56 | 1 | ||
Svojkovice | 15.00 | 15.01 | |||
Holoubkov | 15.04 | 15.04 | 1 | ||
Mýto | 15.07 | 15.07 | |||
Kařízek | 15.10 | 15.10 | 1 | ||
Kařez | 15.13 | 15.13 | |||
Cerhovice | 15.18 | 15.18 | |||
Hořovice | 15.22 | 15.27 | 3 | ||
Praskolesy | 15.30 | 15.30 | |||
Stašov | 15.33 | 15.33 | |||
Zdice | 15.36 | 15.37 | 1 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 15.40 | 15.40 | |||
Králův Dvůr | 15.42 | 15.43 | |||
Beroun | 15.46 | 0a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök