R 769 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bpee237 + 2xBmz235 + Bbdgmee236 + ABpee347 + 2xBpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.30 | 1 | |||
Švihov u Klatov | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Borovy | 14.45 | 14.45 | |||
Lužany | 14.48 | 14.49 | |||
Přeštice | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 14.59 | 15.00 | 3c | ||
Dobřany | 15.05 | 15.06 | 1 | ||
Plzeň zastávka | 15.16 | 15.17 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.19 | 15.22 | 4 | ||
Rokycany | 15.32 | 15.33 | 1 | ||
Kařez | 15.43 | 15.44 | |||
Hořovice | 15.50 | 15.51 | 1 | ||
Zdice | 15.58 | 15.59 | 1 | ||
Beroun | 16.06 | 16.07 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 16.38 | 16.40 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.47 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy