Os 7664 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.10 | 6 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 11.14 | 11.14 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 11.17 | 11.17 | ||
Plzeň-Orlík | x | 11.20 | 11.20 | ||
Třemošná u Plzně | 11.24 | 11.26 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 11.31 | 11.31 | |||
Horní Bříza | 11.35 | 11.37 | 2 | ||
Kaznějov | 11.46 | 11.47 | 1 | ||
Plasy | 11.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia