Os 7201 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.08 | 3a | |||
Lom u Tachova | x | 7.19 | 7.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 7.23 | 7.23 | ||
Tachov | 7.26 | 7.29 | 1 | ||
Tachov zastávka | x | 7.34 | 7.34 | ||
Malý Rapotín | x | 7.36 | 7.36 | ||
Pernolec | x | 7.40 | 7.40 | ||
Staré Sedliště | 7.46 | 7.47 | 1 | ||
Doly | x | 7.50 | 7.50 | ||
Bor | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 8.00 | 8.00 | ||
Stráž u Tachova | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 8.11 | 8.11 | ||
Dubec | x | 8.15 | 8.15 | ||
Třemešné pod Přimdou | 8.19 | 8.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | x | 8.26 | 8.27 | ||
Bělá nad Radbuzou | 8.29 | 8.59 | 1 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 9.02 | 9.02 | ||
Svržno | x | 9.05 | 9.05 | ||
Hostouň | 9.08 | 9.12 | 1 | ||
Mutěnín | x | 9.15 | 9.15 | 1 | |
Poběžovice | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Vlkanov | x | 9.28 | 9.28 | ||
Nový Kramolín | x | 9.30 | 9.30 | 1 | |
Postřekov | x | 9.33 | 9.33 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 9.36 | 9.37 | 1 | ||
Trhanov | x | 9.41 | 9.41 | 1 | |
Pila | x | 9.44 | 9.44 | ||
Havlovice | x | 9.46 | 9.46 | 401 | |
Domažlice město | 9.51 | 9.52 | |||
Domažlice | 9.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci