R 716 „Vltava“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.08 | 1 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.34 | 13.36 | 2 | ||
Soběslav | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Tábor | 13.58 | 14.01 | 2 | ||
Olbramovice | 14.38 | 14.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 15.22 | 15.23 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.27 | 15.38 | 30b | ||
Praha-Holešovice | 15.46 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci