Os 7055 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 10.26 | 1 | |||
Dalovice | x | 10.29 | 10.29 | 1 | |
Hájek | x | 10.33 | 10.33 | 1 | |
Ostrov nad Ohří | 10.40 | 10.41 | 1 | ||
Vojkovice nad Ohří | 10.46 | 10.47 | 1 | ||
Stráž nad Ohří | 10.52 | 10.53 | 4 | ||
Boč | x | 10.56 | 10.56 | ||
Perštejn | 11.00 | 11.00 | 1 | ||
Kotvina | x | 11.04 | 11.04 | ||
Klášterec nad Ohří | 11.08 | 11.13 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.18 | 11.19 | 1 | ||
Chomutov | 11.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci