Os 6966 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.57 | 2 | |||
Ústí nad Labem sever | 22.59 | 23.00 | 202a | ||
Neštěmice | 23.02 | 23.02 | |||
Mojžíř | 23.05 | 23.05 | |||
Neštědice | 23.07 | 23.07 | |||
Povrly | 23.09 | 23.09 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 23.13 | 23.13 | |||
Dobkovice | 23.16 | 23.16 | |||
Choratice | 23.18 | 23.18 | |||
Vilsnice | 23.21 | 23.21 | |||
Děčín hlavní nádraží | 23.25 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci