R 688 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + B249 + 5xBee272 + BDs449 + Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.47 | 22b | |||
Praha-Holešovice | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 12.59 | 13.00 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.17 | 13.18 | 2 | ||
Hněvice | 13.34 | 13.35 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Lovosice | 13.57 | 13.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.15 | 14.17 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia