Os 6878 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.34 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.36 | 18.36 | 2b | ||
Bohosudov | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Proboštov | 18.50 | 18.50 | |||
Teplice v Čechách | 18.52 | 18.54 | 2 | ||
Řetenice | 18.57 | 18.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.01 | 19.02 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 19.07 | 19.07 | |||
Osek | 19.09 | 19.09 | 1 | ||
Lom u Mostu | 19.15 | 19.15 | |||
Louka u Litvínova | 19.19 | 19.19 | 1 | ||
Litvínov | 19.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia