Os 6850 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + B249 + Bdtee276 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.48 | 3 | |||
Vilsnice | 4.51 | 4.51 | |||
Choratice | 4.54 | 4.54 | |||
Dobkovice | 4.56 | 4.56 | |||
Povrly-Roztoky | 5.00 | 5.00 | |||
Povrly | 5.04 | 5.05 | 1 | ||
Neštědice | 5.06 | 5.07 | |||
Mojžíř | 5.09 | 5.09 | |||
Neštěmice | 5.11 | 5.12 | |||
Ústí nad Labem sever | 5.14 | 5.14 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.18 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci