Os 6663 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 16.02 | 1 | |||
Krásná Lípa | 16.07 | 16.08 | 1 | ||
Krásná Lípa město | x | 16.10 | 16.10 | ||
Rybniště | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Chřibská | 16.19 | 16.21 | 3a | ||
Jedlová | 16.27 | 16.28 | 1 | ||
Kytlice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Mlýny | 16.37 | 16.37 | 1 | ||
Horní Kamenice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Česká Kamenice | 16.45 | 16.47 | 1 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 16.50 | 16.50 | ||
Markvartice | 16.55 | 16.57 | 1 | ||
Dolní Habartice | x | 17.00 | 17.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 17.03 | 17.04 | 1a | ||
Malá Veleň | x | 17.07 | 17.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 17.10 | 17.10 | ||
Děčín východ | 17.14 | 17.15 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.19 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster