Os 6660 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.35 | 6a | |||
Děčín východ | 16.38 | 16.39 | 105 | ||
Březiny u Děčína | x | 16.41 | 16.41 | ||
Malá Veleň | x | 16.45 | 16.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.49 | 16.50 | 1 | ||
Dolní Habartice | x | 16.53 | 16.53 | ||
Markvartice | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 17.00 | 17.00 | ||
Česká Kamenice | 17.05 | 17.06 | 1 | ||
Horní Kamenice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Mlýny | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Kytlice | x | 17.17 | 17.17 | ||
Jedlová | 17.24 | 17.25 | 3 | ||
Chřibská | 17.31 | 17.32 | 3a | ||
Rybniště | 17.36 | 17.36 | 2 | ||
Krásná Lípa město | x | 17.39 | 17.39 | ||
Krásná Lípa | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Rumburk | 17.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster