Os 6620 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 3.32 | 3 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 3.34 | 3.34 | ||
Stružnice | 3.39 | 3.39 | 1 | ||
Horní Police | 3.43 | 3.44 | 1 | ||
Žandov | x | 3.45 | 3.45 | ||
Starý Šachov | x | 3.47 | 3.47 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 3.52 | 3.52 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 3.57 | 3.57 | 1a | ||
Malá Veleň | x | 4.00 | 4.00 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.03 | 4.03 | ||
Děčín východ | 4.07 | 4.07 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.11 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci