Os 6602 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.02 | 102 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 7.07 | 7.08 | 1 | ||
Ostašov | x | 7.11 | 7.11 | 1 | |
Karlov pod Ještědem | 7.15 | 7.19 | 3 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 7.22 | 7.22 | ||
Novina | x | 7.24 | 7.24 | ||
Křižany | 7.27 | 7.28 | 1 | ||
Zdislava | x | 7.32 | 7.32 | ||
Rynoltice | 7.38 | 7.38 | 1 | ||
Lvová | x | 7.42 | 7.42 | ||
Jablonné v Podještědí | 7.47 | 7.49 | 1 | ||
Velký Valtinov | x | 7.53 | 7.53 | ||
Brniště | 7.57 | 7.59 | 1 | ||
Mimoň | 8.05 | 8.06 | 1 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 8.13 | 8.13 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.22 | 8.32 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 8.34 | 8.34 | ||
Stružnice | 8.39 | 8.39 | 1 | ||
Horní Police | 8.43 | 8.44 | 1 | ||
Žandov | x | 8.45 | 8.45 | ||
Starý Šachov | x | 8.48 | 8.48 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 8.52 | 8.53 | 1 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.57 | 8.58 | 2 | ||
Děčín východ | 9.07 | 9.08 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.12 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök