R 612 „Krušnohor“ | |
Řazení vlaku: 193 + Bpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.26 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 11.34 | 11.35 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.37 | 12.43 | 5 | ||
Teplice v Čechách | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Bílina | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Most | 13.31 | 13.32 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Odb Chomutov město | 13.48 | 13.48 | |||
Chomutov | 13.51 | 13.53 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.30 | 14.31 | 2 | ||
Karlovy Vary | 14.44 | 14.46 | 2 | ||
Chodov | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Sokolov | 15.04 | 15.05 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Cheb | 15.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci