Os 5837 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Zeleneč | 18.12 | 18.12 | |||
Mstětice | 18.14 | 18.14 | 1 | ||
Čelákovice | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 18.23 | 18.23 | |||
Lysá nad Labem | 18.29 | 18.31 | 3 | ||
Ostrá | 18.35 | 18.35 | |||
Stratov | 18.37 | 18.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 18.41 | 18.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 18.44 | 18.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.49 | 19.01 | 8 | ||
Velké Zboží | 19.06 | 19.06 | |||
Poděbrady | 19.09 | 19.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 19.14 | 19.15 | 1 | ||
Velký Osek | 19.18 | 19.18 | 1 | ||
Veltruby | 19.21 | 19.21 | |||
Kolín-Zálabí | 19.25 | 19.25 | |||
Kolín | 19.28 | 112 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster