Os 5825 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 12.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Zeleneč | 13.12 | 13.12 | |||
Mstětice | 13.14 | 13.14 | 1 | ||
Čelákovice | 13.20 | 13.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.23 | 13.23 | |||
Lysá nad Labem | 13.29 | 13.31 | 5 | ||
Ostrá | 13.35 | 13.35 | |||
Stratov | 13.37 | 13.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.41 | 13.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 13.44 | 13.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13.49 | 14.01 | 8 | ||
Velké Zboží | 14.06 | 14.06 | |||
Poděbrady | 14.09 | 14.10 | 1 | ||
Libice nad Cidlinou | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Velký Osek | 14.18 | 14.18 | 1 | ||
Veltruby | 14.21 | 14.21 | |||
Kolín-Zálabí | 14.25 | 14.25 | |||
Kolín | 14.28 | 112 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster