Os 5622 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 15.09 | 5 | |||
Petrovice nad Orlicí | 15.12 | 15.13 | |||
Třebechovice pod Orebem | 15.18 | 15.22 | 2 | ||
Blešno | 15.26 | 15.26 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.31 | 15.37 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 15.39 | 15.40 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.44 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci