..: Trasa vlaku Ex 551 Západní expres - JŘ 2020 :..
Ex 551 „Západní expres“
Řazení vlaku: 362_n2 + Bpee237 + 2xBdpee231 + Bmz229 + Bbdgmee236 + Amz138  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   4.32 11
  Lázně Kynžvart  4.46 4.47 1
  Mariánské Lázně  4.53 4.55 1
  Planá u Mariánských Lázní  5.03 5.05 1
  Stříbro  5.26 5.27 1
  Plzeň-Jižní Předměstí  5.50 5.51 511
  Plzeň hlavní nádraží  5.54 6.00 102a
  Praha-Smíchov  7.08 7.10 1
  Praha hlavní nádraží  7.17  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster