Os 5278 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice město | 16.14 | ||||
Velké Žernoseky | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Sebuzín | 16.27 | 16.27 | 2 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.50 | 16.51 | 5 | ||
Neštědice | x | 16.57 | 16.57 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.08 | 17.10 | 2 | ||
Dolní Žleb | 17.17 | 17.17 | 2 | ||
Schöna | 17.21 | 17.22 | 11 | ||
Bad Schandau | 17.28 | 17.30 | 1 | ||
Pirna | 17.48 | 17.49 | |||
Heidenau | 17.53 | 17.54 | |||
Dresden Hbf | 18.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia