Os 5129 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 14.22 | 5 | |||
Náchod zastávka | 14.24 | 14.25 | |||
Václavice | 14.30 | 14.31 | 4 | ||
Nové Město nad Metují | 14.35 | 14.45 | 1 | ||
Černčice | x | 14.49 | 14.49 | ||
Bohuslavice nad Metují | x | 14.50 | 14.50 | 1 | |
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 14.53 | 14.53 | ||
Pohoří | x | 14.55 | 14.55 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 14.58 | 15.00 | 3 | ||
Očelice | x | 15.04 | 15.04 | ||
Bolehošť | 15.07 | 15.08 | 1 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.17 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy