Os 5116 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 19.39 | 8 | |||
Újezd u Chocně | 19.45 | 19.45 | 1 | ||
Plchůvky | 19.47 | 19.47 | |||
Čermná nad Orlicí | 19.50 | 19.51 | 1 | ||
Borohrádek | 19.55 | 19.56 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 19.59 | 19.59 | |||
Týniště nad Orlicí | 20.04 | 20.05 | 1 | ||
Bolehošť | 20.12 | 20.12 | 1 | ||
Očelice | 20.16 | 20.16 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 20.20 | 20.21 | 1 | ||
Pohoří | 20.23 | 20.23 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 20.26 | 20.26 | |||
Černčice | 20.29 | 20.29 | |||
Nové Město nad Metují | 20.33 | 20.34 | 1 | ||
Václavice | 20.38 | 20.39 | 1 | ||
Náchod zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Náchod | 20.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia