Os 4943 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 16.45 | 1 | |||
Hradčany | 16.47 | 16.48 | |||
Čebín | 16.50 | 16.51 | |||
Kuřim | 16.56 | 16.57 | 1 | ||
Česká | 17.00 | 17.00 | |||
Brno-Řečkovice | 17.04 | 17.05 | |||
Brno-Královo Pole | 17.07 | 17.08 | 1 | ||
Brno-Lesná | 17.11 | 17.11 | |||
Brno-Židenice | 17.17 | 17.22 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 17.25 | 17.27 | 3 | ||
Modřice | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
Rajhrad | 17.39 | 17.40 | |||
Hrušovany u Brna | 17.44 | 17.45 | 6 | ||
Židlochovice | 17.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci