Os 4861 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 12.45 | 5b | |||
Malý Beranov | x | 12.49 | 12.49 | ||
Luka nad Jihlavou | 12.57 | 12.59 | 2 | ||
Bítovčice | x | 13.02 | 13.02 | ||
Přímělkov | x | 13.06 | 13.06 | ||
Dolní Smrčné | x | 13.09 | 13.09 | ||
Bransouze | 13.12 | 13.16 | 3a | ||
Číchov | x | 13.20 | 13.20 | ||
Okříšky | 13.25 | 13.26 | 1 | ||
Krahulov | 13.33 | 13.33 | 1 | ||
Třebíč-Borovina | 13.38 | 13.38 | |||
Třebíč | 13.42 | 13.44 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 13.50 | 13.51 | |||
Studenec | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 14.07 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy