Os 4822 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.44 | 13 | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.48 | 14.49 | 5 | ||
Troubsko | 14.55 | 14.55 | |||
Střelice | 14.59 | 15.01 | 2 | ||
Tetčice | 15.07 | 15.07 | 1 | ||
Rosice u Brna | 15.10 | 15.10 | |||
Zastávka u Brna | 15.13 | 15.13 | 1 | ||
Vysoké Popovice | 15.20 | 15.20 | |||
Rapotice | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.30 | 15.35 | 1 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia