Os 4778 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 18.08 | 2 | |||
Rozhraní | x | 18.12 | 18.12 | ||
Moravská Chrastová | x | 18.15 | 18.15 | ||
Březová nad Svitavou | 18.17 | 18.22 | 4 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | x | 18.25 | 18.25 | ||
Hradec nad Svitavou | x | 18.31 | 18.31 | ||
Svitavy-Lány | x | 18.34 | 18.34 | ||
Svitavy | 18.36 | 18.37 | 2 | ||
Opatovec | x | 18.41 | 18.41 | ||
Opatov | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Semanín | x | 18.47 | 18.47 | ||
Česká Třebová | 18.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci